Ürün Detay

Petzoom Citti Kitty Kedi Tuvaleti Eğitim için Ayarlanabilir

5,0 (0 Yorum)

Ürün Kodu : Petzoom City
29,90 TLPet Zoom Citi Kitty Kedi Tuvalet Eğitimi İçin Kademeli Kullanım

Kum Masrafından Kurtulun
Petzoom Citi Kitty Cat Tuvalet Eğitim seti başarılı bir şekilde binlerce kedinin tuvalet eğitimi almasını sağlamış başarısı kanıtlanmış sizi kumdan kurtaran bir kedi tuvaleti eğitimi tekniğine sahiptir. Petzoom CitiKitty kedi tuvaletinin temiz, ekonomik ve çevre dostu bir alternatifidir. CitiKitty ile kısa süre içinde kum masrafından kurtulacaksınız

Petzoom CitiKitty ayrıca tüm standart yuvarlak ve oval tuvaletlere uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış tek üründür, bu nedenle CitiKitty’i evinizde bulunan herhangi bir tuvalette kullanmaya çalışırken sürprizlerle karşılaşmazsınız. Kısa süre içinde CitiKitty’nin sunduğu kumsuz yaşam biçimine kavuşabilir, kum masrafından kurtulabilirsiniz.

- Tüm Yuvarlak ve Oval tuvaletler için uygundur.
- Kuma harcadığınız yüzlerce TL’den tasarruf etmenizi sağlar.
- Evimiz daha temiz ve sağlıklı olur.
- Saniyeler içinde tuvaletten çıkartılabilir.
- Kumdan kurtulun ve bir daha asla temizlemek zorunda kalmayın.
- Kendiniz ve çevre için daha iyi.
- Çevre dostu ambalaj ve tasarım.
- CittiKitty herkes için uygundur3 aylık ve daha yaşlı kediler.
- Aynı anda birden fazla kedi
- Büyük kediler.

Petzoom CittiKitty Tuvalet Eğitim Seti nasıl çalışır?
Petzoom CitiKitty Tuvalet Eğitim seti evcil hayvanınızın tuvalet eğitimini başarılı bir şekilde almasına yardımcı olacak başarısı kanıtlanmış bir kumsuz tuvalet tekniğidir. Özel olarak tasarlanmış eğitim kapağı tüm tuvaletlere uyar ve her yaşta, boyutta ve cinsteki kedinin kum kutusundan tuvalete geçiş yapmasını sağlar. Aynı anda birden fazla kedinin eğitilmesi de mümkündür. CittiKitty piyasada bulunan tüm kedi tuvalet eğitimi ürünlerine oranla en fazla aşamadan oluşan eğitimi sunar.

Petzoom CitiKitty Tuvalet Eğitim Setini Nasıl Kullanacaksınız

Adım 1 –CitiKitty Tuvalet Eğitim Setini sipariş edin, ürününüzün ulaşmasını beklerken kedinizin kum kutusunu banyonuza taşıyın.
Adım 2 –CitiKitty Eğitim Setini tuvaletinizin kapağına az bir kum ile birlikte yerleştirin. Kediniz doğal bir eğilim olarak yeni Kum Kutusunu kullanacaktır.
Adım 3 –Eğitim setinden her hafta bir halka çıkararak kedinizin tuvalete uyum sağlamasını ve aşamalı olarak daha az kum kullanmasını sağlayın.
Adım 4 –Eğitim setini tuvaletinizde çıkarın

Popüler Ürünler