Hakkımızda

  •  7.11.2015
  •  
Değerli Ziyaretçimiz,

Sektörün En Hızlı Büyüyen, En Çok Tercih Edilen Online Satış Mağazası Binbirmarka'da, doğru adrestesiniz!

Binbirmarka Sanal Mağazacılık 2006 yılından beri internetten alışverişin güvenilir adreslerinden biri olmuştur.

Binbirmarka.com.tr, siz saygı değer müşterilerinin isteklerini ön planda tutarak özellikle Türkiye de ve Dünyada tanınmış bir çok markanın dirstribütörüdür. Türkiye'nin neresinde olursanız olun güvenli alışverişin adresi binbirmarka.com.tr bilgisayarınızdaki mağazanız, bir tık uzağınızda!

Binbirmarka.com.tr aynı zamanda güvenli alışverişin de adresi! Dünya standartlarında 128 Bit SSL şifreleme ve koruma sistemleri ile alışverişinizin güvenliğini sağlarken aynı zamanda müşteri hizmetleri ve garanti hizmetlerimiz ile sizin her zaman yanınızdayız. Türkiye’nin en büyük bankalarının Sanal Pos Sistemleri ile birçok kredi kartlarına taksitli satışlarımızla, kredi kartı kullanmak istemeyen müşterilerimizin kolaylıkla ödeme yapabilecekleri EFT, Havale ve Kapıda Teslimde Nakit  Ödeme sistemlerimizle sizleri endişelendirmeden ve özellikle mümkün olduğunca hızlı bir şekilde ağırlayabilmekten gurur duyuyoruz.

Bugüne kadar bizi tercih eden binlerce müşterimiz binbirmarka.com ile online alışverişin ne kadar güvenli ve avantajlı olabileceğini gördüler. Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız

Sitemizin Sloganı  Tıkla Gelsin... Ara Gelsin ile;

Tıkla Gelsin www.binbirmarka.com.tr ,

Ara Gelsin (7 Gün 24 Saat) Sipariş Hattı: (0216 307 70 00) 
 

Firma Bilgilerimiz : 

Berbor Sanal Mağazacılık Reklam Pazarlama ve Dış Ticaret Ltd. Şti

Yayalar Mah. Ertuğrul Gazi Cad. No.123 Pendik / İstanbul

Tel : 02163077000

Pendik VD. 1640443792

Web Sitesi : www.binbirmarka.com.tr